ROJA Zahradní stolek pro VÝSADBU dřevěný
Kód: 48/4.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Stolek pro výsadbu z borovicového dřeva a kovové desky.
Díky kovové desce je stolek ideálním řešením pro výsadbu a přesazování rostlin - jednoduchá údržba a stálý materiál.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na Zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 5905919017208 |
| výška výrobku: | 82cm |
| šířka výrobku: | 78cm |
| hloubka výrobku: | 38cm |
| hmotnost celkem: | 14kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | mořená |
| rozměr balení: | 80x40x14cm |
| materiál balení: | karton |
| výška pracovní plochy: | 76 cm |
| EAN: | 5905919017208 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
