ROJA Zahradní stůl PRIME - černá
Kód: 310900.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Jednoduchý a praktický stůl s odnímatelnými hlinkovými nohami. Deska stolu je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu.
Tento materiál je odolný vůči UV záření. Stůl lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Konstrukce stolu je nejen velmi lehká, ale i pevná a odolná díky použití polypropylenu a eloxovaného hliníku. Stůl je vhodný jak do domácností, tak i pro komerční účely např. restaurace či konferenčí sály.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní plastové stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 5604916043547 |
| výška výrobku: | 72 cm |
| šířka výrobku: | 70 cm |
| hloubka výrobku: | 70 cm |
| hmotnost celkem: | 3,70 Kg |
| materiál: | polypropylen a eloxovaný hliník |
| barva: | černá |
| rozměr balení: | 70x70x5 cm |
| materiál balení: | igelit |
| otvor pro slunečník (průměr): | ano |
| EAN: | 5604916043547 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
