ROJA Zahradní stůl ZWMT Ø 80 cm kovový se skleněnou deskou
Kód: YLGT-019.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Kulatý kovový stůl se skleněnou stolovou deskou (5mm).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kovové stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 8595226714456 |
| výška výrobku: | 70 cm |
| šířka výrobku: | 80 cm |
| délka výrobku: | 80 cm |
| hmotnost celkem: | 11 kg |
| nosnost: | 50kg |
| materiál: | kov + sklo 5mm |
| barva: | černá |
| rozměr balení: | 82x82x7cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| otvor pro slunečník (průměr): | ano (43 mm) |
| EAN: | 8595226714456 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
