ROJA Zahradní stůl ZWT-03 kovový, Ø 60 cm
Kód: 608.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatý kovový stůl se skleněnou stolovou deskou (5mm).
Barva stolu je černá.
Při doplnění stolu o křesla ZWMC-19 nebo ZWMC-32, vytvoříte velmi pěkný set, který se perfektně hodí na balkón či terasu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kovové stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 8595226702132 |
| výška výrobku: | 70cm |
| délka výrobku: | ø60cm |
| hmotnost celkem: | 5,7kg |
| nosnost: | 50kg |
| materiál: | kov + sklo 5mm |
| barva: | černá |
| rozměr balení: | 67x63x9cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| EAN: | 8595226702132 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
