ROJA Zahradní stůl ZWT-113 hliníkový rozkládací
Kód: ZWT113.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Hliníkový stůl v antracitovém provedení, který je rozkládací. Moderní stůl, který skvěle zapadne do každého exteriéru či interiéru.
Stůl má díky použitým materiálům a modernímu vzhledu opravdu široké využití, je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory - zahrady, terasy, zimní zahrady nebo třeba do uvítací haly či recepce.
Díky jednoduché montáži, budete moci již po chvíli stůl naplno využít. Jednoduchý je i mechanismus rozložení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kovové stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 8595226714708 |
| šířka stolu: | 110/220 cm |
| hloubka stolu: | 80 cm |
| výška stolu: | 75 cm |
| nosnost stolu: | 50 kg |
| materiál: | hliník |
| barva: | antracit |
| rozměr balení (počet kartonů): | 115x87x13,5 cm |
| hmotnost celkem: | 18 kg |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano - jednoduchý mechanismus |
| EAN: | 8595226714708 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
