ROJA Zahradní stůl ZWT-194 kovový
Kód: ZWT194.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Odolný kovový zahradní stůl. Ocelová konstrukce stolu nabízí dostatečnou stabilitu. 5 mm silná stolová deska z polywoodu v dekoru dřeva poskytuje dostatečný, rovný povrch ke stolování.
Konstrukce je lakovaná černou práškovou barvou.
Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku.
Je lehce udržovatelný a omyvatelný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kovové stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.5 kg |
| EAN: | 8595226714715 |
| šířka výrobku: | 94 cm |
| hloubak výrobku: | 94 cm |
| výška výrobku: | 72 cm |
| hmotnost celkem: | 18,5 kg |
| nosnost: | 75 kg |
| materiál: | kov (ocel) + polywood |
| barva: | černá konstrukce + stolová deska v dekoru dřeva |
| rozměr balení: | 100x100x9 cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| otvor pro slunečník (průměr): | ano |
| EAN: | 8595226714715 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
