WEKA Dřevěný dřevník 663 (274x 131 x 204 cm)
Kód: 663.2611.00.0.jpg?65a4ea55)
.jpg?65a4ea6d)

Detailní popis produktu
Dřevník WEKA 663 B je ideálním přístřeškem pro vše, co je třeba chránit před větrem a povětrnostními vlivy. Skvěle se hodí pro skladování palivového dřeva nebo jako přístřešek pro popelnice či jízdní kola.
Tlakově impregnované borovicové dřevo zaručuje ochranu před povětrnostními vlivy.
Součástí balení je bitumenová střešní krytina.
Díky 19 mm silným prknům s hladkými hranami a 19 mm střeše z masivního dřeva je přístřešek velice stabilní.
Vnitřní rozměry jsou 264 x 114 cm a celkový objem je 5,52 m³.
Dřevo pochazí z udržitelného lesnictví (certifikáty PEFC a FSC).
Maximální zatížení střechy 75 kg/m2.
Všechny produkty německé společnosti WEKA jsou konstruovány a vyráběny v Německu s dlouhodobou tradicí přes 30 let.
WEKA poskytuje prodlouženou záruku 5 let na všechny dřevěné díly výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní dřevníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 157 kg |
| EAN: | 4004581426118 |
| výška výrobku: | 204 cm |
| šířka výrobku: | 274 cm |
| hloubka výrobku: | 131 cm |
| hmotnost celkem: | 157 kg |
| nosnost: | 75 kg |
| objem: | 5,52 m³ |
| materiál: | borovice |
| barva: | přírodní borovice (impregnovaná) |
| rozměr balení: | 274x120x26 cm |
| materiál balení: | plast. fólie |
| EAN: | 4004581426118 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
