Novinky

Na dosah ruky, Zase o kousek blíže, Rychle a snadno

To vše Vám chceme nabídnout. V dnešní době všichni při online nakupování očekáváme, že objednané zboží dostaneme co nejdříve. To je samozřejmě i náš cíl, a i když se většinou něco pokazí v nejméně vhodný moment, věříme, že včasné doručení patří mezi bezesporné přednosti našeho eshopu www.galobe.cz.

Abychom Vám byli ještě blíž a abyste měli větší možnost výběru přepravy, zařadili jsme nově mezi dopravce Zásilkovnu. Díky tomu získáte možnost vyzvedávat zboží z více jak 3 600 Z-Boxů ve všech koutech naší republiky. Zásilkovna nabízí i přes 5 300 výdejních míst, na které si můžete nechat zaslat zboží do 15 kg. A pokud si i přes nepřeberné množství výdejních boxů a poboček nevyberete, není problém doručit balíček přes Zásilkovnu i na Vaši adresu.

   

Věřím, že většina z Vás má zkušenosti se skvělou aplikací Zásilkovny, díky níž budete mít informace, kde se nachází Váš balíček, neustále po ruce.

Menší balíčky se k Vám od nás mohou dostat také díky PPL. Ta ho doručí také přímo k Vám na adresu nebo na jeden z dvou tisíc PPL ParcelShopů.

Pokud doručení probíhá standardní cestou, jeden den u nás přepravce vyzvedne a druhý den doručí na Vámi vybrané místo. Takhle jednoduše by to mělo fungovat 😉.

Větší balíky a palety se ke svému majiteli dostanou většinou o den později, ale za to díky službám DHL v 99 % případů v pořádku, což je také jeden z našich hlavních cílů.

        

Jak už název našeho e-shopu napovídá Garden Looks Better, snažíme se o to, aby Vaše zahrada, ale i domácnost vypadala co nejlépe. Chceme Vám nabídnout co největší portfolio produktů, které můžete zakoupit na jednom místě z pohodlí svého domova a o vše ostatní se už postaráme my.

Tak snad tohle všechno u nás, na dosah ruky, zase o kousek blíž a rychle a snadno naleznete.  A pokud byste čistě náhodou nebyli s něčím spokojeni, tak oceníme Vaše připomínky, protože vždy je co zlepšovat a možná Vás napadne nebo vidíte to, co my už přehlížíme.

Nákupy z pohodlí domova

Nakupte z pohodlí domova, v klidu a s jistotou, že Váš dárek dostanete včas do svých rukou.

Někdo si vánoční nákupy užívá, někdo je bere jako nutné zlo, ale téměř nikdo z nás se jim nevyhne. Na našem e-shopu www.galobe.cz je ale můžete uskutečnit snadno a rychle, a zajisté vyberete pro každého člena domácnosti.

Pohodlné posezení na zahradě, terase, balkoně či v zimní zahradě potěší každého. Vybírat můžete z různých materiálů od dřeva, kovu přes hliníku až po plast či umělý ratan. Každý materiál má své přednosti. Záleží jen na Vás, zda dáte přednost lavici, pohodnému křeslu či lehátku.

    

Zvelebení vlastního okolí, vyladění domácnosti do posledního detailu a praktické používání Vám nabízí celé řady dekoračních a úložných boxů, organizérů, košíku, ale třeba i odpadkových košů či košů na prádlo. Není nad to, když jste spokojeni s každým prostorem u Vás doma.

   

Jsou i tací, které potěší, když mají potraviny v lednici či spíži srovnané v dózách a všechny drobnosti v šuplících ve vlastním organizéru.

      

Velký výběr nabízí také náš sortiment pro vybavení dílen, garáží či každého správného kutila. Praktické dílenské kufry a systémy QBRICK můžete libovolně kombinovat a vytvořit pomocníka dle Vašich představ.

           

Produkty z naší nabídky uděláte radost i nastávajícím maminkám, pokud vyberete kvalitní výrobky švýcarské značky Rotho Baby. Děti můžete potěšit veselými svačinovými či úložnými boxy, nebo jim můžete pořídit pískoviště či posezení na zahradu.

    

Naše pelíšky, polštáře a deky značky Petsy si oblíbí každý čtyřnohý mazlíček, ale mohou potěšit i Vás, pokud budou sloužit jako designový doplněk Vaší domácnosti.

      

Můžete zabrousit i do naší akční nabídky, kde pravidelně obměňujeme speciální akční produkty za jedinečné ceny.

I přesto, že nabídka je opravdu široká, ne každý si ví rady. Pro ty, kteří do této kategorie spadají, máme v nabídce i dárkové poukazy. Je to asi nejjednodušší a zároveň nejrychlejší způsob nákupu. Nemusíte prohlížet jednotlivé parametry výrobků. Zakupte dárkový poukaz a výběr nechte na obdarovaném.

Nákupy nejsou jen o utrácení peněz, ale také o rozdávání radosti, očekávání překvapeného výrazu a pocitu naplnění, když Váš dárek slaví úspěch.

Užijte si je s námi v klidu a my Vám zaručíme, že zboží dostanete včas, jelikož nabízíme pouze výrobky, které máme k dispozici v našich vlastních skladech.

Nákupy na www.galobe.cz jsou sázkou na jistotu 😉.