ROJA podstavec BETON 50 kg
Kód: 67/301.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Čtvercový betonový podstavec - BEZ DRŽÁKU
Možnost DVOJÍHO POUŽITÍ:
1. pro slunečníky STANDARD (se středovou tyčí) - dokoupíte držák ke slunečníku, připevníte k podstavci šrouby a používáte jako běžný podstavec
2. pro BOČNÍ slunečníky - připevníte spodní tyč slunečníku k podstavci šrouby. Rozteč od středu ke středu dvou sousedních otvorů je 9,5 cm, protilehlých pak 13,5 cm viz obrázek níže.
Pro snadnější manipulaci můžete dokoupit KOLEČKA (4 ks) k tomuto podstavci.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podstavce pod slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8595226712681 |
| rozměr: | 73x73 cm |
| výška výrobku: | 12 cm |
| hmotnost celkem: | 50 kg |
| materiál: | beton |
| barva: | tmavě šedá |
| rozměr balení: | 73x73x12cm |
| materiál balení: | karton |
| EAN: | 8595226712681 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
