ROJA schůdky DŘEVĚNÉ - 3 stupně
Kód: 20120.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Dřevěné praktické schůdky - třístupňové. Vyrobené z bukového dřeva v přírodním provedení.
Schůdky lze jednoduše složit a uskladnit. Po složení zaberou minimum místa. Skvělý pomocník do domácnosti i dílny.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a schůdky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5905919010735 |
| materiál: | dřevo - buk |
| barva: | přírodní |
| hmotnost celkem: | 3 kg |
| rozměry balení: | 82x42x13 cm |
| nosnost: | 100 kg |
| materiál balení: | igelit |
| šířka výrobku: | 38 cm |
| hloubka výrobku: | 60 cm |
| výška výrobku: | 63 cm |
| EAN: | 5905919010735 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
