ROJA SIBIU hliníkový stůl 140x80 cm
Kód: 614260-TAH02.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Luxusní hliníkový stůl v grafitovém provedení. Moderní stůl, který skvěle zapadne do každého exteriéru či interiéru.
Stůl má díky použitým materiálům a modernímu vzhledu opravdu široké využití, je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory - zahrady, terasy, zimní zahrady nebo třeba do uvítací haly či recepce.
Díky jednoduché montáži, budete moci již po chvíli stůl naplno využít.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kovové stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.2 kg |
| EAN: | 8595226713169 |
| výška stolu: | 66 cm |
| šířka stolu: | 140 cm |
| délka stolu: | 80 cm |
| nosnost stolu: | 50 kg |
| materiál: | grafitová hliníková konstrukce, stolová deska z hliníku a pryskyřice |
| barva: | konstrukce grafit, tmavě šedá stolová deska v dezénu kamene |
| rozměr balení (počet kartonů): | 143x83x12,5 cm |
| hmotnost celkem: | 22,2 kg |
| materiál balení: | karton |
| EAN: | 8595226713169 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
