ROJA slunečník ROJA STANDARD 4m béžový
Kód: 607/95.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Velký, prostorný, osmiramenný slunečník s moderním designem a pevnou kovovou konstrukcí.
Otevírání za pomoci designové kličky, potah má vodoodpudivý nástřik, který Vás ochrání před mírným deštěm.
Slunečník je bez možnosti naklápění.
BEZ PODSTAVCE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8595226710762 |
| rozměr: | ø 400cm |
| výška výrobku: | 280 cm |
| hmotnost celkem: | 12 kg |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | 180g Polyester |
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | béžová |
| rozměr balení: | 202x17x17cm |
| materiál balení: | karton |
| podstavec (součást výrobku): | ne |
| průměr hlavní tyče: | 48 mm |
| boční (B) / standard (S): | S |
| výška kličky od země: | 89 cm |
| EAN: | 8595226710762 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
