ROJA SORRENTO zahradní stůl dřevěný
Kód: 353/2.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní stůl je vyroben z borovicového dřeva, které je mořené. Takto zpracované dřevo zaručuje dlouhou životnost a zároveň nenáročnou údržbu.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Možno dokoupit křeslo SORRENTO do setu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní dřevěné stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5905919016157 |
| výška výrobku: | 72cm |
| šířka výrobku: | 77cm |
| délka výrobku: | 140cm |
| hmotnost celkem: | 10kg |
| nosnost: | 50kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | mořená |
| rozměr balení: | 142x80x10cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| EAN: | 5905919016157 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
