ROJA TRUHLÍK 64cm - hnědý
Kód: 48/9.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Truhlík dřevěný - mořený do hnědé, kaštanové barvy.
V nabídce naleznete dvě různé velikosti a různá barevná provedení.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5905919017185 |
| výška výrobku: | 17cm |
| šířka výrobku: | 64cm |
| hloubka výrobku: | 22cm |
| hmotnost celkem: | 3kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | mořená - hnědá |
| EAN: | 5905919017185 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
