ROJA WA-C dřevník
Kód: WA-C.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Dřevník využijete pro uskladnění dřeva.
Vyroben z kvalitních žárově pozinkovaných ocelových plechů.
Jednoduchá montáž, silné stahovací pásky (zavětrování), dodáváno s okapy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní dřevníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 36.6 kg |
| EAN: | 8595226708301 |
| výška výrobku: | 190cm |
| šířka výrobku: | 302cm |
| délka výrobku: | 119cm |
| hmotnost celkem: | 36,6kg |
| materiál: | kov |
| barva: | šedá |
| rozměr balení: | 190x67,5x11cm |
| materiál balení: | karton |
| tloušťka stěn a střechy: | 0,25 mm |
| tloušťka rámu: | 0,45 cm |
| EAN: | 8595226708301 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
