ROJA WEEKEND zahradní křeslo dřevěné skládací
Kód: 1/04.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní křeslo dřevěné s kovovou podnoží. Barva dřeva je hnědá.
Dá se jednoduše složit a uskladnit, což je výhodou pro malé prostory.
Lze dokoupit stůl Weekend a vytvořit tak pěkný a zároveň dobře uskladnitelný set.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná zahradní křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 5905919017321 |
| výška výrobku: | 90cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45cm |
| šířka výrobku: | 45cm |
| hloubka výrobku: | 52cm |
| hmotnost celkem: | 9kg |
| nosnost: | 100kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | hnědá - lakovaná |
| rozměr balení: | 45x112x19cm (2ks v balení) |
| polohovací: | ne |
| hloubka sedu: | 37cm |
| výška opěrky zad: | 43cm |
| EAN: | 5905919017321 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
