Plastové produkty

V posledních letech kolem sebe můžeme pozorovat velký tlak na ekologii, třídění odpadů a výrobu z recyklovaných materiálů, což se samozřejmě týká mnoha materiálů, ale určitě se shodneme, že na vrcholu tohoto žebříčku bude jeden konkrétní materiál - PLAST!

Toto téma se samozřejmě netýká pouze plastových láhví a igelitových tašek, ale všech produktů, které se z plastu vyrábějí. Tímto článkem bychom Vám rádi více přiblížili naše produkty z plastu a ukázali Vám, že i našim výrobcům na ekologii záleží.

salemo-3-seater-mont

Naším hlavním partner pro produkty z plastu je jednoznačně společnost KETER GROUP, pod kterou naleznete značky KETER, ALLIBERT, CURVER, KIS.

Tato společnost byla založena v Izraeli před více než 70 lety a dnes najdete její produkty po celém světě, a to od sortimentu drobných produktů z kategorie domácích potřeb až po robustní zahradní domky.

Aktuálně je cca 70 % produkce této společnosti tvořeno z recyklovaných materiálů, které je samozřejmě možné opětovně recyklovat.

keter recyklace

V naší nabídce naleznete opravdu velký výběr produktů výše uvedených značek a my jsme se rozhodli Vám přiblížit alespoň malou část z nich. 

  • Zahradní nábytek CORFU – v naší nabídce naleznete velké množství setů, ale i samostatných produktů z řady CORFU, která má atraktivní design a je velice praktická. Materiál se snadno čistí a je odolný vůči UV záření. Sedací části jsou navíc doplněny o pohodlné podušky. Všechny produkty CORFU lze zakoupit ve třech barvách – grafit, hnědá, cappuccino.

corfu fiesta

  • Úložný box KENTWOOD 350L – velký pomocník do každé zahrady! Velký úložný box, který se hodí pro uskladnění například podušek, zahradního náčiní nebo třeba hraček. Velká výhoda je i jeho pevnost, díky které unese horní víko až 220 kg a box tak můžete klidně využít jako lavici.

kentwood

  • Funkční a praktické INFINITY boxy – úložné boxy v mnoha velikostech a moderních pastelových barvách. Pokud chcete Vaši domácnost sladit do dokonalosti, můžete přidat i koše na prádlo ve stejném designu.

infinity

  • Ten pravý stůl pro kutily – rychle-rozkládací pracovní stůl KETER využije profík i domácí kutil! Funkční a praktický stůl s nosností přes 450 kg. V naší nabídce navíc naleznete i mnoho dalších produktů do dílny.

stul keter

TIP:

Některé soupravy, jako například soupravy EMMA, CORFU BOX, CORONA BOX, mají součástí praktický stolek, který slouží zároveň jako úložný box! Nemusíte tak řešit, kam uklidit podušky. 

Stejnou výhodu mají i lavice PATIO, EDEN a HUDSON, u kterých je úložný box umístěn přímo pod sedací částí lavičky, můžete tak jednoduše spojit příjemné s užitečným - tedy zakoupit designovou lavici, do které navíc uschováte vše potřebné z Vaší zahrady či terasy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení