Připravte se na jaro s námi

Počasí už konečně vypadá na to, že budeme moci začít trávit více času na zahradě a připravit ji tak na dlouho očekávaný příchod jara.

Jako první se většina z nás snaží připravit trávník tak, abychom se co nejdříve mohli těšit ze svěže zeleného travního koberce. Pro sebrané listí, drny, mech, plevel i zbytky posekané trávy zajisté využijete kompostér. V naší nabídce naleznete kompostéry od objemu 320 l, přes 470 l až po 650 l. Můžete vybírat mezi variantou s podstavcem či bez podstavce. Všechny jsou vyrobeny z odolného plastu.

S jarem je samozřejmě spjat i výsev semínek, abychom se v létě dočkali domácí zeleniny. Pro tyto účely skvěle poslouží květináč Urban Bloomer, jehož součástí jsou přímo nádoby pro setí semínek. Zároveň do něho můžete umístit i sazenice. Při práci s tímto květináčem Vás nebudou bolet záda, protože se jedná o vyvýšený květináč, stejně jako je tomu u květináče Easy Grow.

květináče

Mnoho z Vás se jistě už těší na návštěvu zahradnictví a výběr prvních květin do truhlíků a květináčů. Počátkem jara je vhodné do truhlíků zasadit například pomněnky, primule či macešky, které vydrží i ranní nízké teploty. Tyto květiny můžete zasadit do dřevěných truhlíků, které umístíte na parapet nebo do květináče Stojan či EUR paleta, které ozdobí Vaši terasu. Pokud jste příznivcem květináčů z odolného plastu, máme pro Vás také širokou nabídku.

květináče2

Samozřejmě se Vám bude hodit, když budete mít to nejčastěji používané načiní kdykoliv po ruce. I k tomuto účelu mohou sloužit naše úložné boxy. I u nich můžete vybírat z celé řady. Na balkóně můžete využít menší City Box o objemu 113 l, na zahradu se bude hodit větší box Hollywood o objemu 270 l a těm, co potřebují mít po ruce opravdu hodně načiní, doporučujeme box Kentwood o objemu 350 l, jehož víko s nosností 220 kg může sloužit zároveň jako místo k posezení, když si budete chtít odpočinout.

Začátkem sezóny ještě nemáme tušení, zda bude bohatá na deště, které samy zavlaží zahradu, či zda půjde o sezónu suchou, kdy se bude hodit každá nasbíraná dešťová kapka. V každém případě přijde vhod nádrž na vodu. Můžete využít skládací nádrže o objemu až 1 000 l, která od jara do podzimu slouží jako zásobárna dešťové vody a na zimu ji jednoduše vypustíte a složíte. Nemusíte se tak bát, že by prázdná nádrž v zimě zkřehla či ji odfoukl vítr a navíc složená zabere minimum místa.

nádrže

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení